Kościół

Jesteśmy wspólnotą ludzi wierzących, którzy są przekonani,
że Bóg jest kochającym Bogiem i że On pragnie mieć osobistą relację
z każdym człowiekiem.

Wydawnictwo CC”Życie Sozo”

Jesteśmy wydawcami książek poprzez które przybliżamy Bożą bezwarunkową miłość i łaskę. Przesłanie Andrew Wommacka idealnie się w to wpisuje. 

Szkoła Biblijna Charis 

Wierzymy, że Charis jest unikalną szkołą, z ogromnym potencjałem głębokiego wpływu
na Twoje życie. 

 

AWM Polska

Służba Andrew Wommacka dosięga również z przesłaniem bezwarunkowej miłości i łaski naszego kraju.

Już to masz! to książka pełna dobrych wiadomości, że Boża odpowiedź nie jest oparta o rzeczy, które musisz zrobić; ona jest oparta o to, co zrobił Jezus. Czytając tę książkę zdobędziesz poznanie, które pozwoli ci ufać Bogu. Uwolni cię tylko prawda, którą znasz!

 

Posłuchaj fragmentu audiobooka “Już to masz!”

Trudne sytuacje objawiają serce. Ekstremalna presja finansowa, zniszczona relacja rodzinna czy śmierć ukochanej osoby dla jednego będą kryzysem, a dla innej osoby będą możliwością by doświadczyć mocy Bożego Słowa. Na czym polega różnica? Na to pytanie Andrew udzieli odpowiedzi w tej książce.

 

Posłuchaj fragmentu audiobooka “Egocentryzm: źródło wszelkiego smutku”

Billy Epperhart
Money Mastery - Bądź mistrzem władania pieniędzmi

Bądź mistrzem władania pieniędzmi to książka będąca duchowym i pra-ktycznym poradnikiem, jak objąć władzę nad własnymi finansami. Naucz się, jak budować swoje bogactwo nie dla samego bogactwa, ale dla mocy, by móc, jak pisze św. Paweł w II Liście do Koryntian 2:9, by być gotowym do dawania na wszelką dobrą sprawę! Dzięki swojemu bogactwu możesz mieć wpływ na swoją miejscowość i kraj.

0

Zostaw swój adres email i bądź na bieżąco.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności serwisu internetowego.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Usługodawcę  Centrum Chrześcijańskie "Życie Sozo", ul. Gdańska 80, 90-613 Łódź w celu marketingowym. Wyrażeni e zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody”